O mnie

Uchwycić i zatrzymać piękno to cel moich fotograficznych działań.

Swoje umiejętności rozwijam nieprzerwanie od 2005 roku - początkowo jako fotograf przyrody i architektury, obecnie również jako fotograf portretowy. Kierowany chęcią poznawania nowych miejsc oraz wrodzoną ciekawością i kreatywnością, bezustannie odkrywam i tworzę nowe kadry. Fotografie wykonywałem w całej Europie.

Robert Pietraga

Jak działam?

Dążę do artystycznego ideału. Fotografując przyrodę, staram się oddać jej urok i niepowtarzalność. Fotografując ludzi, chcę ukazać ich naturalne piękno, indywidualny charakter i towarzyszące danej chwili emocje. Pracuję tak, byś czuł/czuła się komfortowo i otrzymał/otrzymała zdjęcia, do których będziesz wracać przez lata. Wiem, że przygotowanie do sesji jest jednym z czynników decydujących o efekcie końcowym, dlatego współpracuję z wizażystami i fryzjerami.

Zobacz moje portfolio

Morze, gałąź, plaża

Na czym mi zależy?

Na Twoim zadowoleniu z efektu. Dopiero, gdy dostrzegę Twój uśmiech i dumę po wykonanej sesji, mogę uznać, że cel został osiągnięty. Moim priorytetem jest jakość. Wolę wykonać mniej zdjęć, by móc poświęcić więcej czasu na te wybitne. Jeśli marzysz o sesji w bajkowym plenerze w Polsce lub Europie, pojedziemy tam razem, by uchwycić perfekcyjny moment.

Zamów sesję

Bez względu na to, czy masz już za sobą kilka sesji zdjęciowych, czy pierwsze spotkanie z obiektywem dopiero przed Tobą, dołożę wszelkich starań, by nasza współpraca była dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Już teraz dziękuję Ci za okazane zaufanie.

Podpis

Zobacz również